Przejdź do treści

Dom kilkunastoosobowy - NAD STRUMIENIEM

Mamy do zaoferowania dla Państwa duży domek w Bieszczadach, położony na obrzeżach Baligrodu, oddalony 10km od Zalewu Solińskiego (Wołkowyja) – czas dojazdu samochodem-10min. Domek cały dla gości jest całoroczny, ogrzewany kominkiem z rozprowadzeniem ciepłego powietrza, dla grupy maksymalnie do 18 osób i 4 rodzin, 4 pokoje z 4 łazienkami, wyposażona kuchnia, duża wiata, ogród

POKOJE:

Domek jest dwukondygnacyjny, w całości drewniany. Na parterze znajdują się dwa pokoje, każdy z łazienką (od 2 w jednym do 4 w drugim miejsc noclegowych – w tym w każdym pokoju jedno podwójne bardzo wygodne łóżko małżeńskie) oraz kuchnia i przedpokój. Na poddaszu znajdują się 2 pokoje, każdy z łazienką i balkonem ( do 4 miejsc noclegowych w każdym – w tym w każdym pokoju jedno bardzo wygodne łóżko podwójne) i przedpokój. Istnieje możliwość zakwaterowania grup do 18 osób. W domku obowiązuje zakaz palenia i wprowadzania zwierząt, co pomaga nam utrzymać wysoki standard, higienę i bezpieczeństwo.

Jest możliwość wypożyczenia motocykla marki JUNAK 125cm3 i motoroweru WONJAN 50cm3. Dla gości z naszych domków zniżka na wynajem motocykli 15%.

ŁAZIENKI:

Kabiny natryskowe, bieżąca ciepła i zimna woda, wysoki standard.

KUCHNIA:

Istnieje możliwość sporządzania posiłków we własnym zakresie, 2 lodówki, kuchnia gazowa i mikrofalowa, ciepła i zimna woda, naczynia, garnki, sztućce.

CENNIK:

Cena rezerwacji zależy od długości pobytu, ilości osób wynajmujących domek i pory roku w jakiej jest dokonywana rezerwacja.
Wynajęcie całego domku 400zł-840zł/za dobę.  Za każdą następną osobę więcej niż 14 osób – plus 45 zł.

Ceny noclegów wahają się od 35zł do 75 za osobodobę.

Podana cena obowiązuje przy rezerwacji od soboty do soboty na tydzień lub dłużej.
Przy krótszych rezerwacjach cena może być wyższa.
Poza sezonem wynajmujemy niedrogo cały domek nawet dla niewielkiej liczby osób.

Początek lipca i ostatni tydzień sierpnia: ceny mogą być trochę niższe

Sylwester/Nowy Rok i długie weekendy rezerwujemy tylko dla grup – ceny do uzgodnienia.

REZERWACJA:

po telefonicznym ustaleniu terminu pod nr 507 031 912 i wpłaceniu zadatku w wysokości 1/3 całej kwoty do zapłaty.

Nr konta na wpłatę zadatku rezerwacyjnego za domek NAD STRUMIENIEM: 50 1020 5558 1111 1126 7080 0043

Bogusław Zaremba 38-606 Baligród ul. Balów 16

Nasze domki znajdują się na dużej działce 4000 m2 z lasem, ogrodem i rzeką, oddalonej 100m od drogi głównej. Na działce znajdują się wiata, ławki, stoły, huśtawki, piaskownica, grill, miejsce na ognisko, gałęzie do ogniska. Parking jest bezpośrednio przy domku.

 

Serdecznie zapraszamy !!!

Agnieszka i Bogusław Zarembowie