NAD STRUMIENIEM

Mamy do zaoferowania dla Państwa domek w Bieszczadach, położony na obrzeżach Baligrodu, oddalony 10km od Zalewu Solińskiego (Wołkowyja) – czas dojazdu samochodem-10min. Domek cały dla gości jest całoroczny, ogrzewany kominkiem z rozprowadzeniem ciepłego powietrza, 14-osobowy, 4 pokoje z 4 łazienkami, wyposażona kuchnia​

POKOJE:

Domek jest dwukondygnacyjny, w całości drewniany. Na parterze znajdują się dwa pokoje, każdy z łazienką (od 2 w jednym do 4 w drugim miejsc noclegowych – w tym w każdym pokoju jedno podwójne bardzo wygodne łóżko małżeńskie) oraz kuchnia i przedpokój. Na poddaszu znajdują się 2 pokoje, każdy z łazienką i balkonem ( do 4 miejsc noclegowych w każdym – w tym w każdym pokoju jedno bardzo wygodne łóżko podwójne) i przedpokój. Istnieje możliwość zakwaterowania grup do 18 osób. W domku obowiązuje zakaz palenia i wprowadzania zwierząt, co pomaga nam utrzymać wysoki standard, higienę i bezpieczeństwo. Domek po gościach jest ozonowany.

ŁAZIENKI:

Kabiny natryskowe, bieżąca ciepła i zimna woda, wysoki standard.

KUCHNIA:

Istnieje możliwość sporządzania posiłków we własnym zakresie, 2 lodówki, kuchnia gazowa i mikrofalowa, ciepła i zimna woda, naczynia, garnki, sztućce.

CENNIK:

Cena rezerwacji zależy od długości pobytu, ilości osób wynajmujących domek i pory roku w jakiej jest dokonywana rezerwacja.
Wynajęcie całego domku ok. 910zł/za dobę przy 14 osobach. Przy mniejszych grupach do 10 os. nie taniej niż 750 zł za dobę za cały domek. Za każdą następną osobę więcej niż 14 osób – plus 35 zł.

Ceny wahają się od 65zł do 75 za osobodobę.

Podana cena obowiązuje przy rezerwacji od soboty do soboty na tydzień lub dłużej.
Przy krótszych rezerwacjach cena może być wyższa.
Poza sezonem wynajmujemy niedrogo cały domek nawet dla niewielkiej liczby osób.

Początek lipca i ostatni tydzień sierpnia: ceny mogą być trochę niższe

Sylwester/Nowy Rok i długie weekendy rezerwujemy tylko dla grup – ceny do uzgodnienia.

REZERWACJA:

po telefonicznym ustaleniu terminu i wpłaceniu zadatku w wysokości 1/3 całej kwoty do zapłaty.

Nr konta na wpłatę zadatku rezerwacyjnego za domek NAD STRUMIENIEM: 50 1020 5558 1111 1126 7080 0043

Bogusław Zaremba 38-606 Baligród ul. Balów 16

Nasze domki znajdują się na dużej działce 4000 m2 z lasem, ogrodem i rzeką, oddalonej 100m od drogi głównej. Na działce znajdują się wiata, ławki, stoły, huśtawki, piaskownica, grill, miejsce na ognisko, gałęzie do ogniska. Parking jest bezpośrednio przy domku.

 

Serdecznie zapraszamy !!!

Agnieszka i Bogusław Zarembowie